• Bestyrelse, kontakter og indbetalinger.

    Bestyrelse



    Formand Michael Pedersen #26 20 86 38 39 michael@cccd.dk
    Næstformand Karsten "Ruppe" #07 karsten@cccd.dk
    Kasserer Jesper Bornhuus #95 kasser@cccd.dk
    Bestyrelsesmedlem Bjarne Andersen #140 bjarne@cccd.dk
    Bestyrelsesmedlem Niels aka Nillerdrengen #61 niels@cccd.dk
    Suppleant Leif Thomsen #159 leif@cccd.dk


    Øvrige tillidsposter

    Revisor Lise Krell Wagner
    Revisorsuppleant Brian Petersen
    Webmaster David webmaster@cccd.dk

    Indbetalinger til klubben


    Mobilpay 13361 eller til konto Regnr. 7890 Kontonr. 3402929 (Salling Bank)

    Husk at angive navn og medlems nummer. PT er medlemsskab kr. 350,00 pr. år.






  • Flere tweetss