• Bestyrelse, kontakter og indbetalinger.

    Bestyrelse



    Formand Michael Pedersen #26 20 86 38 39 michael@cccd.dk
    Næstformand Karsten "Ruppe" #07 karsten@cccd.dk
    Kasserer Jesper Bornhuus #95 kasser@cccd.dk
    Bestyrelsesmedlem Bjarne Andersen #140 bjarne@cccd.dk
    Bestyrelsesmedlem Niels aka Nillerdrengen #61 niels@cccd.dk
    Eventmaker Dan A Nordby 29 65 57 55 koordinator@cccd.dk
    Suppleant Leif Thomsen #159 leif@cccd.dk


    Øvrige tillidsposter

    Revisor Annette Ottesen
    Revisorsuppleant Tina Serup
    Webmaster David webmaster@cccd.dk

    Indbetalinger til klubben

    Kontingent og andre indbetalinger kan ske til denne konto Regnr. 7890 Kontonr. 3402929 (Salling Bank) husk at angive navn og medlems nummer. PT er medlemsskab kr. 350,00 pr. år.




  • Flere tweetss