• Noget at se frem til

  • vejret

  • Olie Priser

  • Corvettesnak

  • Velkommen til

    Klamer
    30/07

    Julle
    18/07

    FtySvn
    12/07

    dmoran
    11/07

    Borholmeren
    05/07

  • Tag Cloud

  • Video


  • Bestyrelse, kontakter og indbetalinger.

    Bestyrelse



    Formand Anders Jespersen 31 23 24 81 formand@cccd.dk
    Næstformand Michael Pedersen michael@cccd.dk
    Kasserer Jesper Bornhuus kasser@cccd.dk
    Bestyrelsesmedlem Karsten "Ruppe" karsten@cccd.dk
    Bestyrelsesmedlem Jess Sommer jess@cccd.dk
    Eventmaker Dan A Nordby 29 65 57 55 koordinator@cccd.dk
    Suppleant Niels aka Nillerdrengen niels@cccd.dk


    Øvrige tillidsposter

    Revisor Annette Ottesen
    Revisorsuppleant Anette Leegaard Jespersen
    Webmaster Roald / David / Anders J webmaster@cccd.dk

    Indbetalinger til klubben

    Kontingent og andre indbetalinger kan ske til denne konto Regnr. 7890 Kontonr. 3402929 (Salling Bank) husk at angive navn og medlems nummer. PT er medlemsskab kr. 350,00 pr. år.